Agoda.com’un Yeni iPad Uygulamasıyla Online Otel Rezervasyonu Çok Daha Kolay

Agoda.com, daha önce çıkardığı iPhone uygulamasının başarısı üzerine daha gelişmiş yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Yeni uygulama aynı zamanda Apple’ın çağ açan taşınabilir tableti iPad’e de uyumlu.

Agoda’nın iTunes’da da yer alan yeni uygulaması kullanıcılara dünya çapında 250.000 otelde şehir, lokasyon, otel adı, ve spesifik ilgi alanlarına göre otel arama imkanı sağlıyor. Kullanıcılar, aynı zamanda oda fiyatı, kullanıcı değerlendirmeleri, otel adı, popülerlik ve lokasyona göre de otel araması yapabiliyor.

Yeni geniş ekranın bu özelliğini sonuna kadar kullanan uygulama, bir önceki sürümünden farklı özellikler taşıyor. Bunlardan en önemlisi kuş bakışı olarak bulunulan yeri gösterebilen daha kolay ve kapsamlı navigasyon özelliği. Uygulamanın sahip olduğu diğer özelliklere baktığımızdaysa dünyanın en popüler destinasyonlarına ait bir liste, bulunulan yere en yakın otellerin gösterilmesi, ve küçük bir parmak hareketiyle popüler oteller, oda resimleri, değerlendirme ve otel bilgilerinin görülebilmesi de bulunuyor. 

Uygulamayı iTunes store’dan indirebilirsiniz.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Küçük bir pansiyon ya da 5 yıldızlı büyük bir otel için artık değişmeyen ve olması gereken tek bir ortak nokta var; Online Rezervasyon. Bir konaklama tesisinin günümüzde online hizmetler sunmadan müşteri edinebilmesi çok zor.

En çok oynanan fps oyunlarından biri olan Call of Duty serisi, son olarak karşımıza "Ghost" adlı oyunuyla çıkmıştı. Her sene karşımıza yeni bir oyun çıkaran Activision, her oyunda hem içerik olarak hem de görsel anlamda büyük yeniliklere imza atıyor.

iPhone kullanıcısıysanız, iPhone ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk öğrenmeniz ve ne işe yaradığını bilmeniz gereken uygulama kesinlikle iTunes'tir.

Alexa'da tasarım değişikliği ile başlayan rüzgar sürüyor. Geçenlerde bahsettiğim arama kelimeleri özelliğinden sonra şimdi de Clickstream , Demographics ve Search Traffic özellikleri eklendi. Clickstream ile sitenize gelen ziyaretçilerin gelmeden önce ve geldikten sonra ziyaret ettikleri siteleri görebiliyor, Demographics ile de site ziyaretçilerinizin yaş, cinsiyet, eğitim durumu gibi bilgilerini görebiliyorsunuz. Diğer bir özellik olan Search Traffic ile de sitenize gelen ziyaretçilerin arama motorlarından gelme yüzdelerini görebiliyorsunuz. Alexa günden güne çok çok daha iyi bir hal alıyor. Tebrikler.

Nokia, iPhone ve iPad için HERE Maps isimli harita uygulamasını çıkardı ve kullanıcıların edinebilmeleri için App Store’a ekledi.