Adobe Ürünleri, Türkçe Kullanımda %30 İndirimli

Yenilikçi çözümleriyle farklı alanlarda kurumların, şirketlerin ve profesyonellerin işini kolaylaştıran ve iş süreçlerine değer katan Adobe, düzenlediği kampanyalarla da kullanıcılarının bu çözümlere en hesaplı şekilde ulaşmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

Türkiye’ye özel bu kampanya ile yasal yazılım kullanımını da tesvik etmeye çalışan Adobe Kampanya dahilinde Adobe Creative Suite 6 paket ve münferit yazılımları Türkçe sürümleri yüzde 30 indirimle tüketicilere sunuyor. Yine bu kampanyayla birlikte Adobe Photoshop CS6 Türkçe ürününü tercih edenler de bu indirimden faydalanacak.  Kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek.

Bunun yanı sıra aynı tarihe kadar, CS3 ve CS4 kullanıcıları da CS6’ya uygun fiyatla geçme hakkını kullanabilecekler.

Adobe’nin içinde bulunduğumuz aylarda kampanyalarla sunduğu fırsatlar bunlarla da bitmiyor. Adobe CS6 Production Premium ürününde 30 Kasım’a kadar yine yüzde 30 indirim fırsatı bulunuyor. Kampanyadan, kamu, ticari ve eğitim müşterileri yararlanabilecek.

Adobe ürünlerini online satışının yapıldığı Online Store üzerinden satışlar da gün geçtikçe artıyor. Siz de Adobe ürünlerini http://shop.adobe.com/store/adbeheu/tr_TR/home adresinden çevrimiçi olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Adobe , kendi ürünleri ile ilgili eğitim,tanıtım videolarını , geliştiriciler ile olan röportajları ve daha fazlasını yayınlamak için bir portal hazırlamış : Adobe Tv .

Web tasarımcıları ve geliştiricilerinin faydalanabileceği 30 'dan fazla Adobe Air uygulamasını Mashable listelemiş.İçlerindeki bazı tool'lar gerçekten işlevsel.Bu arada "Adobe Air ne

Adobe'un resmi sitesinden CS2 ürünlerini ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz. Daha önceden de indirilebilir durumda mıydı bilmiyorum. Ben bugün farkettim ve paylaşayım dedim. Bir nevi Pazar sürprizi :)

Öncelikle Kamehameha Dalgası Nasıl Bi Dalgadır Onu Açıklayalım

Aslında çocukluğunda Dragon Ball izleyenler bilirler bu dalgayı..Film de ustasının yıllarca uğraşıp geliştirdiği bu tekniği SONGOKU (Bu Arkadaş Filmin Esas Oğlanı) ondan 5 dk da öğrenir.Bu Teknik biraz da Street Fighter da ki aduket denilen sitile benzer.Vardır Aramızda da bu stili deneyen arkadaşlar…ama Kamehameha yapmak öyle her yiğidin de harcı değildir Emek İster …
Şimdi sizlerden;
Çocukluğundan beri kendini bu stili yapmaya adayan, sırf bunun için yemek yerken, yürürken, televizyon seyrederken ve hatta uyurken (ki ilhamın ne zaman geleceği hiç belli olmaz) sürekli aduket diye bağıran talihsiz animatörün videosunu seyretmenizi istiyorum 

Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com, iki yıldan kısa bir zamanda 1.000.000 üyeye ulaştı!