Adobe CS2 Ürünlerini Ücretsiz Olarak İndirin

Adobe'un resmi sitesinden CS2 ürünlerini ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz. Daha önceden de indirilebilir durumda mıydı bilmiyorum. Ben bugün farkettim ve paylaşayım dedim. Bir nevi Pazar sürprizi :)

Elbette CS2 artık epey eski bir ürün ama en azından resmi olarak bunları indirebilmek güzel. Adobe CS2 ürünlerini şuradan indirebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Adobe , kendi ürünleri ile ilgili eğitim,tanıtım videolarını , geliştiriciler ile olan röportajları ve daha fazlasını yayınlamak için bir portal hazırlamış : Adobe Tv .

Web tasarımcıları ve geliştiricilerinin faydalanabileceği 30 'dan fazla Adobe Air uygulamasını Mashable listelemiş.İçlerindeki bazı tool'lar gerçekten işlevsel.Bu arada "Adobe Air ne

Her ne kadar ülkemizde Recep İvedik filminden sonra popülerliğini bir nebze olsun yitirse de - :) - Facebook hala işini iyi yapan bir site.İlk zamanlar ingilizce bilmeyenler için bazı eklentiler yardımı ile site Türkçe kullanılabiliyordu.Daha sonra sessiz sedasız arka planda sürdürülen facebook'u türkçeleştirme çalışmalarına da bir yolunu bulup , girip kullanma imkanı doğmuştu.Ama artık hiçbir ek çabaya gerek kalmadan facebook'a girince site Türkçe geliyor.Ne diyelim , yurdum insanına hayırlı olsun :)

Yenilikçi çözümleriyle farklı alanlarda kurumların, şirketlerin ve profesyonellerin işini kolaylaştıran ve iş süreçlerine değer katan Adobe, düzenlediği kampanyalarla da kullanıcılarının bu çözümlere en hesaplı şekilde ulaşmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

Öncelikle Kamehameha Dalgası Nasıl Bi Dalgadır Onu Açıklayalım

Aslında çocukluğunda Dragon Ball izleyenler bilirler bu dalgayı..Film de ustasının yıllarca uğraşıp geliştirdiği bu tekniği SONGOKU (Bu Arkadaş Filmin Esas Oğlanı) ondan 5 dk da öğrenir.Bu Teknik biraz da Street Fighter da ki aduket denilen sitile benzer.Vardır Aramızda da bu stili deneyen arkadaşlar…ama Kamehameha yapmak öyle her yiğidin de harcı değildir Emek İster …
Şimdi sizlerden;
Çocukluğundan beri kendini bu stili yapmaya adayan, sırf bunun için yemek yerken, yürürken, televizyon seyrederken ve hatta uyurken (ki ilhamın ne zaman geleceği hiç belli olmaz) sürekli aduket diye bağıran talihsiz animatörün videosunu seyretmenizi istiyorum