343. Dönem Yedek Subay Adayları ve Kısa Dönem Er Sınav Sonuçları

1-2-3 Aralık tarihlerinde sınava giren yedek subay adayları ve kısa dönem er olarak askerliğini yapacak olan kişilerin sınav sonuçları 10 Aralık tarihinde açıklanıyor. Geçmiş senelerdeki deneyimlere göre sonuçlar, ayın 9'unu 10'una bağlayan gece belli oluyor.

Ayrıca artık hem acemi birliği hem de usta birliği aynı anda öğrenilebiliyor. Sınav sonuçları Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın web sitesinde açıklanıyor. (www.kkk.tsk.tr)

Sınav sonucunun açıklanmasının ardından, sınavda sizlere verilen sarı zarfla birlikte, açıklanan birliğinize ayın 12'sinde mesai bitimine kadar teslim olmanız gerekiyor.

Bu yazının altında düştüğünüz yerleri paylaşarak, birliğinize gitmeden aynı yere gidecek kişileri bulma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Avea sim kartınız bozuldu mu ? Yoksa kırıldı mı? Artık bunu dert etmeyin. Gidipde yeni bir numara almayada gerek yok.  Yapmanız gereken tek iş Avea İletişim Merkezine uğrayıp yedek sim kartınızı almak.

349. Kısa dönem yükümlü ve asteğmen adaylarının, 1-2-3 Aralık 2012 tarihinde girdiği yedek subaylık sınavının sonuçları, her yıl olduğu gibi muhtemelen bu yıl da 9 Aralık'ı 10 Aralık'a bağlayan gece açıklanacak. Sınav sonuçlarında hem acemi birliği hem de usta birlikleri belli olacak.

Dün, yani 6 Temmuz 2012 tarihinde, eski KPSS puanları ile tercih yapan adayların sınav sonuçları açıklandı. Yerleşebilenler yerleşti ve sevinç, huzur dolu bir uyku uyudular. Peki yerleşemeyenler?

Evet bir server faciası daha ve yine herşeye sıfırdan başlamak zorundayım.Bir ara yedek almıştım aslında , çok da yeni değildi ama bir kısmını kurtarabilirim diye düşünürken içeriğin , maalesef hiçbirini alamadım.LxAdmin'in yönetim panelinden aldığım yedeği Cpanel yemedi ve yedek elimde patladı.Aslında bir sql paketi ama ne yaptıysam olmadı.Bende daha fazla uğraşmadan daha önceden yaşadığım ve yaptığım gibi herşeye sil baştan yeniden başlamaya karar verdim.

Bu aşamada sizden isteğim , lütfen teknik sorularınızı maille değilde , üye olup 'diğer' kategorisine göndererek yapınız.Bu şekilde hem sorularınıza cevap alır , hemde içeriğe katkıda bulunmuş olursunuz.Şimdiden desteğiniz için teşekkürler...

Düzenleme : Google Cache yardımı ile bazı yazılarımı geri aldım.Eğer ulaşmak isteyip de bulamadığınız içerikler olursa iletişim kısmından haber verirseniz sevinirim.