2011 Seçim Sonuçları Canlı Yayın İle Google'da

Bugün, Türkiye için önemli bir gün. 12 Haziran 2011 Milletvekili seçimleri yapılıyor. Doğu illerinde saat 16:00, diğer illerde ise 17:00'ye kadar sürecek oy verme işleminin ardından, tüm ülke seçim sonuçlarını takip etmeye başlayacak. Sandıklar açılmaya başlandıktan sonra, bir süre seçim yasakları nedeniyle sonuçlar açıklanmıyor. İzin verildiği andan itibaren ise seçim sonuçlarını takip işlemi başlıyor.

Google da bu sene seçim sonuçlarını Cihan haber ajansından aldığı veriler ile canlı olarak bizlere aktaracak. İlçe ilçe seçim sonuç detaylarının da görülebileceği Google Seçim 2011 canlı yayın sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Herkesin bildiği gibi dün akşam tüm Türkiye'de büyük bir heyecan ve bekleyiş vardı. Bu süreçte pek çok kişi de televizyonların dışında seçim sonuçlarını internet üzerinden takip etti. Ben de bunlardan birisiydim. Dün seçim sonuçlarını yayınlayan pek çok siteyi kaba taslak inceledim.

Google, 2011'in en önemli anlarını bir videoda toplamış. 2011'in net bir özeti olmuş. İşte o video:

Google, 2011'in en önemli anlarını bir videoda toplamış. 2011'in net bir özeti olmuş. İşte o video:

Eğer sevdiğiniz kişiler adına en güzel hediyeyi almak isterseniz o zaman hediye fabrikası bünyesinde bulunan çok satan hediyeler içerisine giriş yaparak en çok talep gören ve insanların sevdiği kişiler adına aldıkları hediyeleri bakarak buna göre bir seçim yapabilirsiniz.

Renkler hayatımızın her alanında önemli rol oynuyor ancak iş tasarım ve uyum konularına gelince bu önem daha da artıyor.İşte 10 adet renk seçim kaynağı ve aracı :

+ Colour Lovers : Belki de renklerle ilgili en büyük komünite'dir.Daha doğrusu benim en çok kullandığım renk sitesi bu.Gerçekten güzel renk paletleri yer alıyor.

+ ColorJack : Çeşitli ana renkler ve bu renklerle ilgili paletler sunan bir servis.

+ Color Schemer : Girdiğiniz hex renk koduna göre size renk şemaları üreten bir servis.