ÖSS 2009 Sınav Sonuçları Turkcell İle Anında Cepte

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “OSS” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 3366’ya SMS atan üniversiteli adayı müşterilerine, ÖSS 2009 sınav sonuçlarını, açıklandığı gün anında gönderecek.

Turkcell’in bu servisinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencisi adayı Turkcell’liler, sınav sonuçlarını öğrenmek için ön kayıt  da yaptırabilecek. Sonuçlar açıklanmadan önce "OSS boşluk TC Kimlik numarası”nı 3366’ya SMS atan Turkcell’liler, sisteme kayıt yaptırmış olacak ve sonuçlar açıklandığı anda sınav sonuç bilgisi ceplerine gönderilecek.

Turkcell aboneleri bu servis için  8 SMS / 16 kontörle ücretlendirilecek.

Ön kayıt yaptıran gnçtrkcll’lilere %50 indirim

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’in üyeleri, ön yaptırdıklarında Turkcell’in bu servisinden %50 indirimli olarak, 4sms/8kontöre yararlanabilecekler.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Misafir kullanıcısının resmi

valla ben ön kayıt yaptırdım. sonuçları öğrenmek için saatleri sayıyorum nerdeyse bizleri düşündüğün için teşekkürler turkcell :)

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Turkcell aboneleri Mayıs verilerine göre; dünyanın en popüler mesajlaşma servisi Windows Live Messenger’i kullanarak arkadaşlarıyla günde 5.1 milyon, ayda 155 milyondan fazla anında iletişim kurdu.

Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla cep telefonlarından sürekli iletişim halinde Turkcell kullanıcıları, her gün 853 bin kez durum bilgisi değiştirdi; ayda 8.2 milyon kez oturum açtı. Günde 5.1 milyon mesaj gönderen Turkcell MSN kullanıcılarının aylık ortalama toplam mesaj sayısı ise 155 milyonu buldu.

Turkcell aboneleri, haftada 7 kontör / ayda 4TL ödeyerek cep telefonlarından Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla sınırsız mesajlaşıyor.

Eğer bir kamu kurumunda çalışmak istiyorsanız, sınav tarihlerini ve iş ilanlarını sürekli takip etmeniz gerekiyor. Eğer Avea ya da Turkcell abonesi iseniz bir kısa mesaj servisi ile kamu alanındaki haberlerden, iş alımlarından veya sınav tarihlerinden haberdar olabiliyorsunuz.

Turkcell bir kampanya başlattı : EvTurkcell .Bu sayede cepten sabit hatları aramak çok daha ucuz.Peki bu nasıl oluyor? Sİz evinizde iken 8008 numarasını arıyorsunuz ve sisteme evinizin konumunu tanıtıyorsunuz.Daha sonra sabit hatlı bir numarayı ararken "Evde Turkcell'le indirim" anonsunu duyunca indirimli arama yaptığınızı anlıyorsunuz.Bu kampanyanın detaylarını şuradan öğrenebilirsiniz.

Avea ise bu kampanyaya misilleme olarak Türkiye'nin neresinde olursanız olun nisan ayı boyunca sabit telefonları 30 dakika ücretsiz arayabileceğiniz bir kampanya başlattı.Onun detaylarını da buradan öğrenebilirsiniz.

Dünyanın ilk ÇalarkenDinlet Reklam Platformu TonlaKazan’a bir birincilik ödülü de dünyanın en prestijli organizasyonlarından Meffy’den geldi.  TonlaKazan, uluslararası arenada kısa zamanda aldığı 3 birincilik ödülüyle 2009’a damgasını vurdu!

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, MEF (Mobil Eğlence Forumu) tarafından düzenlenen Meffy Ödülleri’nde TonlaKazan servisi ile “En İyi Mobil Reklam Kampanyası” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı. Ödüller, 23 Haziran’da Londra’da düzenlenen gala gecesinde sahiplerine verildi.