Çocuklara Özel Sosyal Medya Platformu

Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com, iki yıldan kısa bir zamanda 1.000.000 üyeye ulaştı!

Her hafta birbirinden çeşitli aktiviteleri ve eğlenceli sürprizleriyle dijital neslin nabzını tutan Tipeez, hem 18 yaş altı çocuk ve gençlerin, hem de ebeveynlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Üyelerinin yaratıcılıklarını ve ifade yeteneklerini geliştirmeye yönelik ödüllü yarışmaları, eğlenceli oyunları sayesinde portal, kısa sürede tam 1.000.000 çocuğun uğrak yeri haline geldi. Gece 22:00’de kapanan sohbet odaları, deneyimli moderasyon ekibi, ebeveyne kontrol yetkisi sağlayan özel sistemi, kaba ve müstehcen konuşmalara izin vermeyen patentli programıyla Tipeez.com’da, birbirinden farklı birçok güvenlik önlemi mevcut.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Çocuk ve gençlere, özenle tasarlanmış güvenli bir ortamda bilinçli internet kullanımı tecrübesi yaşatan portalda sürekli güncel haberlerin yayınlandığı bir haber kanalı da mevcut. Bu haber kanalı aracılığıyla Tipeez, üyelerine haber okuma alışkanlığı kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda gündemdeki gelişmeleri yorumlamaya ve sorgulamaya da teşvik ediyor.

Siz de geç kalmadan Tipeez Dünyası’nı keşfetmek için tıklayın!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Artık haber odaklı sitelerde olmazsa olmaz haline geldi bu manşet haber uygulamaları. İstenilen haberlerin daha görsel ve etkili bir şekilde sunulmasında gerçekten işe yarıyorlar. Ayrıca siteye de farklı bir hava katıyorlar.

Nexum’un TRT Haber için geliştirdiği Windows 8 uygulaması kullanıcıların hizmetine sunuldu. Trthaber.com’un Windows 8 uygulaması ile kullanıcılar her an ve her yerden Türkiye ve dünyanın gündemini takip edebilecekler.

Windows Phone 8 tanıtılalı ve kullanıma sunulalı kısa bir süre olmasına rağmen Shantanu Gawde isimli 16 yaşındaki bir genç tarafından kırıldı.

Facebook, sürekli yeni rakipleri çıkmasına rağmen, şu anda sosyal ağların lideri konumunda. Elbette bu konumu kaybetmemek için sürekli yenilikler üzerinde çalışıyorlar.

Bu sabah Facebook hesabımı açtığımda yine bir yenilikle karşılaştım. Haber akışında, arkadaşlarınızın iletilerini öne çıkarabiliyor. isterseniz dış kaynaklardan gelen haberlerin tümünü gözardı edebiliyorsunuz.

Haber siteleri sadece ülkemizde değil dünya'da da internette en çok ziyaret edilen site türlerinden birisi. Ülkemizde belli başlı ulusal gazetelerin dışında, yerel gazete ve kanalların da kendilerine özel haber siteleri bulunabiliyor.